NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
NIKEE Simpsonovi online epizody
     Epizody
simpsonovi - serie 34
simpsonovi - serie 33
simpsonovi - serie 32
simpsonovi - serie 31
simpsonovi - serie 30
simpsonovi - serie 29
simpsonovi - serie 28
simpsonovi - serie 27
simpsonovi - serie 26
simpsonovi - serie 25
simpsonovi - serie 24
simpsonovi - serie 23
simpsonovi - serie 22
simpsonovi - serie 21
simpsonovi - serie 20
simpsonovi - serie 19
simpsonovi - serie 18
simpsonovi - serie 17
simpsonovi - serie 16
simpsonovi - serie 15
simpsonovi - serie 14
simpsonovi - serie 13
simpsonovi - serie 12
simpsonovi - serie 11
simpsonovi - serie 10
simpsonovi - serie 09
simpsonovi - serie 08
simpsonovi - serie 07
simpsonovi - serie 06
simpsonovi - serie 05
simpsonovi - serie 04
simpsonovi - serie 03
simpsonovi - serie 02
simpsonovi - serie 01
Homer Simpson
Ať už za to může pastelka v mozku, simpsnovské geny nebo nesčetné údery do hlavy. Jedna z hlavních postav seriálu - Homer - příliš rozumu nepobral. Homer v seriálu ztělesňuje neschopného, tlustého, líného, plešatého, nešikovného, nenažraného pracovníka jaderné elektrárny. Navzdory tomu toho dokázal opravdu hodně. Pár příkladů: dostal se do vesmíru, byl starostou, ochráncem starosty, pašerákem, šéfem policejního sboru, strojvedoucím jednokolejky. Homer je milujícím otcem 3 dětí a manželem Marge.
Marge Simpsonová
Marge, rozená jako Bouvierová, je opakem Homera. A možná právě proto jsou tito dva spolu už od střední školy. Každou věc dvakrát zváží a nabízí-li se jenom malé riziko, je zásadně proti. Vždy to lze poznat podle nevrlého mručení. Málokdy jí můžete vidět v něčem jiném než v zelených šatech a neodmyslitelně k ní patří také červený korálkový náhrdelník. I když je někdy na Homera, děti a občas i na celý Springfield přísná, určitě to s nimi myslí dobře.
Bart Simpson
Bart je prvorozený syn Marge a Homera. Je 10 let starý a ze všeho nejmíň rád má školu a studium vůbec. Mezi jeho největší zábavy patří vytáčení ředitele Skinnera a telefonování do baru Vočka, který se díky němu neustále ztrapňuje před svými zákazníky. Když ale Bart provede nějaký velký prohřešek, dokáže se z něho vyvlíknout díky úhlednému účesu na pěšinku jeho jinak střapatých vlasů a smutných očí. I když by se mohlo zdát, že Bart je jenom obyčejný sígr, stejně jako Homer dokáže být užitečný, ohleduplný a svědomitý.
Lisa Simpsonová
Druhorozené Simpsonovic dítě je Lisa. Oproti Bartovi je očividně spíše po maminceovi. Lisa nejvíce touží po vědění a dobrém vzdělání, což někdy dokáže přerůst až v závislost na školu. Díky svým znalostem a povaze Lisa není zrovna nejoblíbenější mezi spolužáky.
Maggie Simpsonová
Maggie je teprve batole a nejmladší člen rodiny Simpsonových. Nikdy jí neuvidíte bez jejího dudlíku pro který je ochotna udělat cokoliv. Maggie je vždy v přítomnosti Marge a ačkoliv zatím nepronesla více než jedno slovo, dokázala už Homerovi zachránit život, postřelit pana Burnse a zamotat další příběhy své rodinky.
Abe Simpson
Dědeček Abe Simpson - Homerův otec a Válečný veterán z 2. světové války - je trochu senilní. Jeho největší dovedností je člověka unudit hodinami bezpředmětných a nesmyslných historek, které se mu pletou jedna přes druhou. Bydlí v domově důchodců, kam ho strčil Homer ihned pár dní po té, co mu Abe dal peníze na dům, kde Simpsonovi bydlí.
Milhouse Van Houten
Milhouse je vlastně Bartovým opakem. Nedokáže si stát za svým názorem a je velmi snadno zmanipulovatelný. Je to hrozný strašpytel a nedokáže se bránit. Často s něčím nesouhlasí, ale bojí se to dát najevo. Na rozdíl od Barta není zlomyslný. Nepobral moc inteligence a ani fyzické síly. Je docela přátelský a až moc důvěřivý. Navíc je ohromný smolař.
Ralph Wiggum
Ralph je podprůměrný (hodně podprůměrný) žák 2.třídy. Jeho otec Clancy Wingunn to ví,někdy ale říká že je Ralphík "šikovný". Ralph ani neví, kam se poděje sluníčko když se zatáhnou záclony.
Nelson Muntz
Nelson je jedním ze šikanistů na Springfieldské základní škole, a také je jejich velitelem (i přesto, že je nejmladší a nejmenší), ale většinou šikanuje sám. Občas je Bártův rival, občas nejlepší kamarád.
Clancy Wiggum
Jeho hlavními prioritami je: mít dost koblihů,ve volném čase pivo,pohodlí a jo a hájit zákon. Inteligenčně na to není nejlíp a co se týče schopností to také není žádná sláva. A asi právě proto se mnohokrát dostáváme do vtipných situací ve kterých je něco špatně. Jakožto šerif je u téměř každého případu. Má také syna Ralpha Wigguma.
Eddie
Eddie je přihlouplý policista, který pracuje pod šerifem Clancym Wiggumem. Občas se s Louem přou, kdo z nich je u šéfa oblíbenější, ale i přesto jsou to ti nejlepší přátelé. V pracovní době si chodí kupovat koblihy a pivo, a nebo jíst hamburgery do Krusty Burgeru. Se šéfem hrají přiblblé hry, tzn. třeba střílení se zavázanýma očima. Jo, a občas taky se šerifem řeší nějaký ten případ, ale většinou ne moc úspěšně.
Lou
O Louovi by se dalo napsat to samé jako o Eddiem. S Eddiem se přou o to, kdo je u šéfa oblíbenější, ale stejnak jsou to pravděpodobně nejlepší přátelé. Se šéfem hrají hloupé nebezpečné hry (Např. střílení se zavázanýma očima). V pracovní době si chodí kupovat pivo a koblihy a chodí do Krusty Burgeru a nebo do jiných restaurací. Vyřešili jen pár případů. Lou a Eddie jsou pravděpodobně chytřejší než jejich šéf, ale nedávají to nijak najevo.
Apu Nahasapeemapetilon
Apu Nahasapeemapetilon je Ind, který se přistěhoval do USA se svým bratrem. Živí se svým obchodem Kwik-E-Mart v městečku Springfield, konkrétněji v Evergreen Terace, i když má doktorát z počítačových věd.
Komiksák
Jeff Albertson vlastní obchod s komiksy v Americkém městečku Springfield, podrobněji v Evergreen Terrace. Jeff Albertson není moc známé jméno ze Simpsonových, protože má přezdívku "Komiksák" (v originále Comic Book Guy), která se užívá více než jeho jméno. Je plnoštíhlý, díky své oblibě tučných jídel, jako jsou taccos, chipsy a samozřejmě koblihy. Jednou si dokonce polil čokoládové koblihy sýrovou omáčkou na chipsy. Je to velmi velký znalec, co se týče komiksů, filmů a seriálů.
Kent Brockman
Kent Brockman, celým jménem Kenny Brockelstein, je známým a oblíbeným televizním moderátorem (i menší televizní hvězdou) zpráv ve městě Springfield na televizním kanále "Kanál 6". Brockman je u každé jedné zprávy živě, je u všeho a všude. Někdy spolupracuje s moderátorem dopravních zpráv Arnie Pyem, který s ním trochu soupeří. Vysílá ranní, polední, odpolední a večerní zprávy, a to každý den. Je to jeho oblíbená práce, v níž vyniká a má ji rád.
Quimby
Celým jménem Joseph Fitzgerald O'Malley Fitzpatrick O'Donnell The Edge "Joe" Quimby, přezdívan často jenom "Starosta Quimby nebo Joe", je starosta města Springfield, o které se moc nestará, peníze od daňových poplatníku využívá na své potřeby a nákupy nebo na různé dovolené. Jeho nejlepším přítelem je Šerif Clancy Wiggum, se kterým se přátelí od dětství a společně ovládají město.
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys
     AONN.cz

ENKII Pohadky online na enkii.cz
   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - Kdo prezije - Survivor NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com