NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa
NIKEE Simpsonovi online epizody
     Epizody
simpsonovi - serie 28
simpsonovi - serie 27
simpsonovi - serie 26
simpsonovi - serie 25
simpsonovi - serie 24
simpsonovi - serie 23
simpsonovi - serie 22
simpsonovi - serie 21
simpsonovi - serie 20
simpsonovi - serie 19
simpsonovi - serie 18
simpsonovi - serie 17
simpsonovi - serie 16
simpsonovi - serie 15
simpsonovi - serie 14
simpsonovi - serie 13
simpsonovi - serie 12
simpsonovi - serie 11
simpsonovi - serie 10
simpsonovi - serie 09
simpsonovi - serie 08
simpsonovi - serie 07
simpsonovi - serie 06
simpsonovi - serie 05
simpsonovi - serie 04
simpsonovi - serie 03
simpsonovi - serie 02
simpsonovi - serie 01
     Reklama

Homer Simpson
Ať už za to může pastelka v mozku, simpsnovské geny nebo nesčetné údery do hlavy. Jedna z hlavních postav seriálu - Homer - příliš rozumu nepobral. Homer v seriálu ztělesňuje neschopného, tlustého, líného, plešatého, nešikovného, nenažraného pracovníka jaderné elektrárny. Navzdory tomu toho dokázal opravdu hodně. Pár příkladů: dostal se do vesmíru, byl starostou, ochráncem starosty, pašerákem, šéfem policejního sboru, strojvedoucím jednokolejky. Homer je milujícím otcem 3 dětí a manželem Marge.
Marge Simpsonová
Marge, rozená jako Bouvierová, je opakem Homera. A možná právě proto jsou tito dva spolu už od střední školy. Každou věc dvakrát zváží a nabízí-li se jenom malé riziko, je zásadně proti. Vždy to lze poznat podle nevrlého mručení. Málokdy jí můžete vidět v něčem jiném než v zelených šatech a neodmyslitelně k ní patří také červený korálkový náhrdelník. I když je někdy na Homera, děti a občas i na celý Springfield přísná, určitě to s nimi myslí dobře.
Bart Simpson
Bart je prvorozený syn Marge a Homera. Je 10 let starý a ze všeho nejmíň rád má školu a studium vůbec. Mezi jeho největší zábavy patří vytáčení ředitele Skinnera a telefonování do baru Vočka, který se díky němu neustále ztrapňuje před svými zákazníky. Když ale Bart provede nějaký velký prohřešek, dokáže se z něho vyvlíknout díky úhlednému účesu na pěšinku jeho jinak střapatých vlasů a smutných očí. I když by se mohlo zdát, že Bart je jenom obyčejný sígr, stejně jako Homer dokáže být užitečný, ohleduplný a svědomitý.
Lisa Simpsonová
Druhorozené Simpsonovic dítě je Lisa. Oproti Bartovi je očividně spíše po maminceovi. Lisa nejvíce touží po vědění a dobrém vzdělání, což někdy dokáže přerůst až v závislost na školu. Díky svým znalostem a povaze Lisa není zrovna nejoblíbenější mezi spolužáky.
Maggie Simpsonová
Maggie je teprve batole a nejmladší člen rodiny Simpsonových. Nikdy jí neuvidíte bez jejího dudlíku pro který je ochotna udělat cokoliv. Maggie je vždy v přítomnosti Marge a ačkoliv zatím nepronesla více než jedno slovo, dokázala už Homerovi zachránit život, postřelit pana Burnse a zamotat další příběhy své rodinky.
Abe Simpson
Dědeček Abe Simpson - Homerův otec a Válečný veterán z 2. světové války - je trochu senilní. Jeho největší dovedností je člověka unudit hodinami bezpředmětných a nesmyslných historek, které se mu pletou jedna přes druhou. Bydlí v domově důchodců, kam ho strčil Homer ihned pár dní po té, co mu Abe dal peníze na dům, kde Simpsonovi bydlí.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
     AONN.cz

INASS MUSIC - HUDBA - videoklipy online zdarma, Rock, Pop, R&B, Metal na inass.eu
   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com